Eliminacje powiatowe OTWP- sukces Zuzi Łabęckiej

26 kwietnia 2022 r. w Komendzie Państwowej Powiatowej  Straży Pożarnej w Staszowie  odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież zapobiega pożarom”.

W kolejnej edycji tego konkursu wzięła udział uczennica naszej szkoły: Zuzanna Łabęcka -w grupie wiekowej - kl. V-VIII

W  III grupach wiekowych zmagało się ponad 20 uczestników z powiatu Staszowskiego, którzy wygrali eliminacje  gminne. Uczestnicy mieli za zadanie rozwiązać test złożony z 30 pytań.

Po odczytaniu protokołu końcowego i przedstawieniu wyników okazało się, że II miejsce w  II grupie wiekowej  zajęła  uczennica naszej szkoły – Zuzanna Łabęcka.

Wręczenia dyplomów i nagród rzeczowych finalistom turnieju dokonał p. Grzegorz Rajca Zastępca Świętokrzyskiego Komendanta Wojewódzkiego PSP w Kielcach oraz organizatorzy tych eliminacji.

Autor: Marzena Woś