Wigilia w klasie 0

Wigilia Bożego Narodzenia to jeden z najpiękniejszych dni w roku, dlatego w naszej przedszkolnej rodzinie grupy „0” przeżywaliśmy go bardzo uroczyście.

W dzień przedszkolnej Wigilii 19 grudnia 2020r. w naszej grupie od rana panowała radosna, ożywiona atmosfera. Dzieci bardzo chętnie pomagały w tym dniu w przygotowaniach. Wspólnie z rodzicami nakrywały do stołu, ustawiały krzesła, rozkładały serwetki. Przedszkolaki podzieliły się opłatkiem, złożyły sobie wzajemnie życzenia, śpiewały  kolędy, które wprawiły wszystkich w świąteczny nastrój. Zasiadając do odświętnie nakrytego stołu, dzieci zapomniały o kłótniach, sporach i zmartwieniach, bo święta to przecież czas radości i wybaczania. Uświetnieniem wigilii było przedstawienie jasełkowe w wykonaniu 6-latków na które przybyli rodzice naszych wychowanków. Wspólnym kolędowaniem zakończyliśmy spotkanie w grupie i rozpoczęliśmy świąteczny czas Bożego Narodzenia!