Bal Karnawałowy w klasach 1-3

W  piątek 4  stycznia w naszej szkole odbył się Mini Bal Karnawałowy  klas I-III i zerówki. Mimo ograniczeń dzieci przygotowały się do zabawy, wystąpiły w ciekawych, kolorowych kostiumach, przebrane za bohaterów znanych bajek. Postaci było wiele – niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw, zaciekawienie wśród kolegów i koleżanek.

Wszyscy uczniowie bawili się znakomicie przy rytmach różnorodnej muzyki jak przystało na prawdziwy bal. Były pociągi, korowody, kółeczka i tańce w parach. Uczniowie zaprezentowali swoje zdolności taneczne.  Wszyscy mogli uczestniczyć w zabawach organizowanych np: tańcu z balonami,  zabawie z brakującym krzesełkiem,  przeciąganie liny.  Humor dopisywał zarówno dzieciom jak i wychowawczyniom.

Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze, a wspólna zabawa przyniosła wiele radości.

Dziękujemy uczniom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych strojów oraz poczęstunku.

Dzień ten dostarczył dzieciom wielu przeżyć i miłych wrażeń.

Załączniki:

Bal Karnawałowy