Mobilna Pracownia #OSEWyzwanie

W dniu 23.04.2020 dotarła do naszej szkoły pracownia mobilna. Pracownia ta jest nagrodą za udział w Ogólnopolskim Konkursie #OSEWyzwanie. W związku z aktualną sytuacją epidemii COVID-19 na terenie kraju, a co za tym idzie, rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 25 marca 2020 r. i wynikające z tego czasowe ograniczenia w sposobie nauczania, dostarczone laptopy (na czas prowadzenia zajęć szkolnych na odległość), zostały przekazane uczniom z rodzin najuboższych, których nie stać na zakup sprzętu do zdalnego nauczania lub nauczycielom, którzy aktualnie takiego sprzętu nie posiadają.