Kangur Matematyczny

W tegorocznej jubileuszowej XXX edycji Międzynarodowego Konkursu Kangur Matematyczny wzięło udział 13 uczniów naszej szkoły. Rywalizowali oni w 3 kategoriach wiekowych: Maluch, Beniamin i Kadet. Ze względu na ograniczenia obowiązujące w kraju z powodu panującej pandemii, części uczniów brało udział w konkursie w formie zdalnej (elektronicznej – za pośrednictwem internetu).  Wśród uczniów biorących udział w konkursie w formie zdalnej nie przyznawano nagród.

Najlepszy wynik spośród uczniów uprawnionych do nagrody osiągnęła Nadia Balawender z klasy 4 (kategoria Maluch). Drugi wynik uzyskała Anna Gołda także z klasy IV. Laureaci otrzymali nagrody książkowe. Wszyscy uczestnicy oprócz pamiątkowych dyplomów otrzymali także jeden z wariantów układanki przestrzennej w formie breloczka.

Dyplomy i upominki zostana wręczone podczas zakończenia roku szkolnego.

Autro: Magdalena Zając-Żyła