Dzień Dziecka

W tym roku Święto Dzieci było wyjątkowe dla najmłodszych uczniów naszej szkoły. Po trudnych miesiącach nauki w pandemii wreszcie wszyscy mogli się spotkać i bawić  wspólnie.

Pierwszaki wraz z „zerówką” wybrali się do parku w Sichowie Dużym. Dzięki uprzejmości właścicieli Państwa Kieniewiczów, obecnych zarządców Domu i Biblioteki Sichowskiej dzieci spędziły czas w przepięknym, historycznym i magicznym miejscu. Poznały dzieje pałacu i jego właścicieli. Rozpoznawały unikatowe gatunki drzew i urocze miejsca: kapliczkę, winnice. Po niestrudzonych zabawach czekała na nich kiełbaska z grilla, którą przygotowały niezastąpione mamy, pani Monika Gołda i pani Martyna Legawiec. To były niezapomniane chwile, a słowa „to najlepszy Dzień Dziecka w moim życiu” świadczą jak bardzo był udany.

Autor: Dorota Słomka i Barbara Odważny