Warsztaty zdobienia pierniczków

W dniu 16.12.2019 r. w naszej szkole odbyły się cykliczne warsztaty dekorowania pierniczków „Pomaganie to ważne zadanie” w ramach akcji „Gwizdka na rzecz dzieci z Domu Dziecka w Pacanowie”.

W wydarzeniu udział brały klasy „0” oraz I – III wraz z wychowawcami. Uczniowie bardzo poważnie podeszli do zadania wykonując przepiękne wzory na pierniczkach, które przynieśli. Wypracowane produkty zostały przekazane na aukcje charytatywną, z której całkowity dochód zostanie przekazany potrzebującym dzieciom. W dzisiejszych czasach bardzo ważne jest zaszczepianie potrzeby niesienia pomocy i dzielenia się z innymi ludźmi. Taka też myśl przyświeca naszemu przedsięwzięciu, które z roku na rok rośnie w siłę.