Sukces małej artystki

Miło jest mi poinformować, że uczennica klasy pierwszej Kasandra Bąk otrzymała wyróżnienie w wojewódzkim konkursie plastycznym „112 – zawsze w gotowości”. 2 maja w Świętokrzyskim Urzędzie Wojewódzkim odebrała nagrodę rzeczową i dyplom za wyróżnioną pracę.

W konkursie wyłoniono 30 laureatów w trzech kategoriach. Dodatkowo wojewoda świętokrzyski Zbigniew Koniusz wyróżnił 240 prac młodych artystów, w tym naszej artystki. To wielkie wyróżnienie nie tylko dla uczennicy, ale też dla szkoły i motywacja dla innych, że warto próbować! A Kasandrze życzę dalszych i jeszcze większych sukcesów plastycznych.

Autor: Dorota Słomka