Wigilia szkolna

Już drugi rok z rzędu w ostatnim dniu przed zbliżającą się przerwą świąteczną z inicjatywy rodziców do stołu wigilijnego wspólnie zasiadają uczniowie klas I – VIII, rodzice, nauczyciele oraz goście.

Po odczytaniu Ewangelii prze księdza Michała Łukasika, łamiąc się opłatkiem wszyscy złożyli sobie świąteczne życzenia.  Nie zabrakło także smacznych, pachnących wigilijnych potraw. Wydarzenie przebiegało w miłym, świątecznym nastroju, przy rozświetlonych lampkami choinkach, przy śpiewie kolęd i pastorałek. Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie w organizację tego przedsięwzięcia rodzicom, którzy zapoczątkowali kolejną piękną tradycje. Wyrazy uznania ze zorganizowanie przedsiewzięcia pragniemy złożyć Paniom: Ewie Rajca, Iwonie Gil, Elżbiecie Pacyga, Katarzynie Krajewskiej, Alicji Motyl, Oldze Jaworskiej, Beacie Siudara, Monice Gołda, Agacie Ptak, Sylwii Magier.