Zabawa karnawałowa w przedszkolu i klasach I - III

W dniu 24 stycznia 2020 r. w ramach zajęć edukacyjnych odbyła się zabawa karnawałowa. Motywem przewodnim tegorocznego balu była „Kraina Lodu”.

Gościem na balu była ulubiona bohaterka bajki „Frozen” Elsa oraz bałwanek Olaf. W zabawie uczestniczyły maluszki z przedszkola, grupa „O”, oraz dzieci z klas od 1 do 3, wraz z panią dyrektor i wychowawcami. Zabawę prowadził  Didżej Kamil Kondek, który prowadził zabawy, tańce, konkursy, zgadywanki muzyczne. Uczestnicy balu przygotowali piękne karnawałowe stroje. Na sali bawiły się wróżki, księżniczki, biedronki, motyle, strażacy, żołnierze, policjanci, tancerki i wiele innych postaci z baśni i bajek. Zostali wybrani król i królowa balu, nie tylko za ciekawy strój ale przede wszystkim za taniec, udział w zabawie, prezentację swojej postaci. Królową balu została wybrana Magdalena Łabęcka a królem Gabriel Przybycień. Ostatnią atrakcją były soczki dla wszystkich uczestników i prezencik ze słodką niespodzianką. Wszyscy wychowankowie wspaniale się bawili i po zakończonej zabawie powrócili do swoich sal.

Barbara Odważny