Zabawa karnawałowo-walentynkowa

W dniu 14.02.2020r. w naszej szkole odbyła się zabawa karnawałowo-walentynkowa, przygotowana przez Samorząd Uczniowski – uczniowie klasy siódmej.

Przy pięknie ozdobionej sali gimnastycznej oraz muzyce disco, uczniowie świetnie się bawili. Podczas uroczystości odbyło się szereg zabaw, które uprzyjemniły dzieciom i młodzieży czas.
W ramach przyjęcia klasy czwartej w poczet klas starszych, uczniowie przeszli „chrzest” wypijając tradycyjnie sok z cytryny. Znieśli to dzielnie!

Po wyczerpujących tańcach i różnorodnych  zabawach uczestnicy udali się na zasłużony poczęstunek, przygotowany przez Radę Rodziców.