„Hymnem Szkoły Zapraszamy"

Miło nam poinformować, iż w ogólnopolskim konkursie „Hymnem Szkoły Zapraszamy",  organizowanym przez Fundację Honor Pomagania Dzieciom uczniowie Szkoły Podstawowej w Sichowie Dużym zajęli 3 miejsce.

Nagroda to dofinansowanie 30 % do 7 dniowego ( 6 noclegów ) pobytu z wyżywieniem dla całej klasy , w ośrodku OSTOYA ROZTOCZE w Kawęczynku koło Szczebrzeszyna

Termin wycieczki: 8 -14.11.2021 r.

Koszty po dofinansowaniu :

Pobyt ucznia : 98 zł / osobodoba x 6 (noclegów) = 588 zł / osoba za pobyt 7 dniowy + koszty transportu.

Prosimy rodziców uczniów biorących udział w konkursie (kl. 2 i 3) o deklaracje skorzystania z dofinansowania  do dnia 20 kwietnia 2021, brak informacji od Państwa potraktujemy jako brak chęci wyjazdu.

Wymagana wpłata  zadatku  w wysokości 20% kwoty leżącej po stronie uczestników w terminie najpóźniej do dnia 10.10.2021 r.

Zapraszany do obejrzenia Hymnu Szkoły w wykonaniu naszych laureatów: Film