List do królowej Elżbiety II

18 października 2019 roku w ramach zajęć Koła Języka Angielskiego uczniowie  klasy  VIII wraz z nauczycielem języka angielskiego przygotowali i napisali list z pozdrowieniami do Królowej Elżbiety II.

Uczniowie wykonali własnoręczną kartkę świąteczną z życzeniami z okazji Bożego Narodzenia. Ponad to uczennica Klaudia Łodkowska wykonała dwa piękne portrety przedstawiające Królową Elżbietę. Pałac Buckingham zareagował na nasz list i dnia  28 lutego 2020 otrzymaliśmy odpowiedź na nasz list. Królowa dziękuje bardzo za pięknie zrobioną kartkę , za portrety oraz życzenia  świąteczne. Korespondencja z rodziną królewską motywuje naszych uczniów do nauki języka angielskiego i zwiększa pewność siebie w dążeniu do celu.