Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

02.09.2019 r. miała mejsce Uroczysta Inauguracja Roku Szkolego 2019/2020.

W ten piękny wrześniowy poranek uczniowie dzierżąc w dłoniach szkolny sztandar wraz z rodzicami i nauczycielami udali się do sichowskiej kaplicy, aby Mszą Św. rozpocząć nowy rok szkolny. Po zakończonym nabożeństwie nastąpiło oficjalne rozpoczęcie roku szkolnego, krtórego dokonała Pani Dyrektor Dorota Karasińska - Kozłowska. Swoją obecnością zaszczycił nas także przedstawiciel organu prowadzącego Wójt Gminy Rytwiany Pan Grzegorz Forkasiewicz, który skierował do społeczności szkolnej dobre słowo. Podczas uroczystości uczniowie minutą ciszy oraz krótkim akcentem artystycznym uczcili przypadającą w tym roku 80 rocznicę wybuchu II wojny światowej.

Anna Zgrzywa