OPŁATY ZA WYŻYWIENIE W ROKU SZKOLNYM 2023/2024

Warunkiem zapisania dziecka na obiady jest wypełnienie i dostarczenie do karty zgłoszeniowej (kartę można pobrać u pani intendentki).

Wysokość opłat za  posiłki w stołówce szkolnej określa dyrektor szkoły w porozumieniu z intendentem po sporządzeniu kalkulacji. Przy ustalaniu dziennej stawki żywieniowej bierze się pod uwagę normy żywieniowe dla określonego wieku dzieci oraz poziom cen artykułów spożywczych. Koszt posiłku w stołówce szkolnej stanowi wysokość kosztów produktów wykorzystanych do przygotowania posiłku.

W roku szkolnym 2023/2024 dzienna stawka żywieniowa wynosi:

- 6,00 zł dla uczniów klas I-VIII za obiad dwudaniowy,

- 8,50 zł dla wychowanków przedszkola za śniadanie i obiad dwudaniowy.

Szanowni Rodzice, opłaty za obiady za dany miesiąc przyjmuje intendent szkoły w godzinach 8.00-11.00 od 15 dnia każdego miesiąca.

Za wyżywienie można wpłacać również na konto Zespołu Placówek Oświatowych Publiczna Szkoła Podstawowa i Przedszkole im. Marii Firlejczyk w Sichowie Dużym.

Numer rachunku bankowego: 73 9431 0005 2004 0402 1894 0003.