Pożegnanie III klasy

Zakończenie I etapu edukacyjnego – Pożegnanie klasy III

W dniu 21.06 2018 r. w Domku Myśliwskim Koła Myśliwskiego „Knieja” w Sichowie Małym odbyła się uroczystość Zakończenia I Etapu Edukacyjnego- Pożegnanie Klasy III. Zgromadzeni uczniowie kl. III przedstawili montaż słowno – muzyczny, w którym zostali przywitani przez uczniów kl. IV w progu II etapu edukacyjnego, powitali lato, a także wierszem i piosenką uczcili swoich rodziców w związku z Dniem Matki i Dniem Ojca. Po zakończeniu części oficjalnej uczniowie wraz z rodzicami wzięli udział w niezwykłej lekcji przyrody, którą poprowadził Pan Jerzy Kos – przedstawiciel Koła Myśliwskiego „Knieja” w Sichowie Małym. Podsumowaniem tego dnia było ognisko i wspólna biesiada.

Anna Zgrzywa