Wycieczka do Krakowa

W dniu 11.06.2019 r. wychowankowie grupy „0” oraz uczniowie z klas I – III wraz z wychowawcami brali udział w wycieczce do Krakowa.

W godzinach porannych odwiedzili Krakowski Ogród Zoologiczny, w którym mieli okazję podziwiania niezliczonych gatunków zwierząt. Dużym zainteresowaniem dzieci obdarzyły żyrafy, pingwiny, małpki, zebry a także tygrysa. Jednak największą atrakcją okazał się pokaz karmienia słoni, który wywołał w dzieciach najwięcej emocji.W godzinach południowych wycieczkowicze udali się na krakowską starówkę. Mimo wysokiej tego dnia temperatury wysłuchali hejnału, zwiedzili sukiennice, podziwiali Kościół Mariacki. Znużeni panującym upałem zjedli pyszny posiłek w Restauracji u Babci Maliny. Ostatnią atrakcją tego dnia była wizyta w „Klockolandzie”. Uczniowie wzięli udział w warsztatach edukacyjnych „Laboratorium profesora Klockowskiego”, korzystali także ze strefy zabawy ulubionymi przez nich klockami Lego.

Anna Zgrzywa