Dzień Mamy w grupie „0” i kl. I

W dniu 24.05.2019 r. wychowankowie klasy „0” oraz uczniowie kl. I wraz ze swoimi najukochańszymi mamusiami obchodzili „Dzień Matki”.

W tym roku wychowawcy p. Dyrektor Dorota Karasińska – Kozłowska oraz p. Barbara Odważny zaplanowali obchody tego święta w nieco inny sposób. Oprócz tradycyjnej formy w postaci wiersza, tańca i piosenki mamusie uczniów miały okazję spotkać się ze specjalnymi gośćmi Paniami zajmującymi się rękodziełem i wziąć udział w warsztatach, a także posłuchać niepowtarzalnych opowiadań o dawnych czasach, tradycjach i historiach związanych z rozwojem tej dziedziny regionalizmu na naszym terenie. Nasi goście dla uświetnienia tego dnia udostępnili także swoje budzące zachwyt prace. Miło spędzone przedpołudnie zakończyło się wspólna biesiadą.

Anna Zgrzywa