Dzień Mamy i Taty w Przedszkolu

Dnia 14.06.2019 r. dzieci z młodszej grupy przedszkolnej wraz z nauczycielką zorganizowały uroczystość z okazji pięknego święta jakim jest ,,Dzień Matki i Dzień Ojca” w Domku Myśliwskim w Sichowie Małym.

Dzieci z dużym zaangażowaniem przystąpiły do prezentowania swoich możliwości wokalnych, recytatorskich i ruchowych. W piękny sposób zaprezentowały bogaty program artystyczny – wiersze, piosenki, tańce i życzenia dla kochanych rodziców. Po wspaniałych występach na twarzy rodziców pojawiło się wzruszenie i duma ze swoich pociech. Całą imprezę uwiecznił piknik rodzinny, gdzie rodzice wraz ze swoimi dziećmi wspólnie biesiadowali.