Inauguracja roku szkolnego 2018/2019

Rok szkolny 2018/2019 został rozpoczęty!

3 września Mszą Świętą rozpoczął się kolejny rok szkolny. Podczas uroczystej inauguracji Natalia Bystrzanowska zaprezentowała piękny wiersz o walczącej stolicy. Mogliśmy również usłyszeć  piosenka w profesjonalnym wykonaniu Kornelii Patrzałek.
Pani dyrektor Dorota Karsaińska - Kozłowska w krótkim przemówieniu serdecznie powitała zebranych – uczniów, rodziców, grono pedagogiczne. W kolejnych słowach swojego wystąpienia pani dyrektor złożyła wszystkim życzenia wielu sukcesów w rozpoczynającym się roku szkolnym - nauczycielom wyrozumiałości  i cierpliwości, a uczniom, zapału w zdobywaniu wiedzy. Następnie dzieci i młodzież pod opieką swych wychowawców rozeszli się do klas. Nauczyciele przedstawili podopiecznym kilka ważnych informacji - plan lekcji, organizację pracy szkoły w bieżącym roku oraz przypomnieli i szerzej omówili zasady bezpieczeństwa obowiązujące w szkole i poza nią.