Apel wielkanocny

27 marca odbył się tradycyjny apel z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych.

Pani Dyrektor Dorota Karasińska-Kozłowska po krótce opowiedziała o tradycjach i obrzędach wielkanocnych panujących w różnych regionach Polski. Ksiądz Proboszcz Michał Łukasik w kilku słowach przypomniał najważniejsze wydarzenia religijne związane ze Świętami Zmartwychwstania Pańskiego. Na koniec życzenia świąteczne uczniom złożyła Dyrekcja oraz Przewodnicząca Samorządu Szkolnego. Zwieńczeniem tego wydarzenia było tradycyjne podzielenie się jajkiem.

Autor: Marta Jezierska-Lis