DZIEŃ BABCI I DZIADKA W PRZEDSZKOLU – GRUPA „KRASNALE”

24 stycznia 2023 r. wychowankowie przedszkola wraz z wychowawcą przygotowali program artystyczny z okazji Dnia Babci i Dziadka. Uroczystość odbyła się w pięknie udekorowanej sali świetlicy szkolnej. Dzieci w swoim repertuarze  zaprezentowały występy muzyczno-ruchowe, taneczne i recytatorskie. Po części artystycznej dzieci wręczyły własnoręcznie wykonane upominki swoim Dziadkom i Babciom. Zgromadzeni goście nagrodzili maluszki wielkimi brawami.

Na zakończenie dziecięcych występów  Pani dyrektor szkoły w ciepłych słowach podziękowała dzieciom i wychowawczyni za przygotowany program oraz pogratulowała dziadkom wspaniałych wnucząt.

Po oficjalnej części uroczystości dzieci wraz z Babciami i Dziadkami zostali zaproszeni na przygotowany z tej okazji słodki poczęstunek. To był naprawdę wyjątkowy dzień, pełen radości, uśmiechu i dumy. Dzień ten pokazał jak ważne są takie spotkania i jak ważni w życiu przedszkolaka są jego dziadkowie.

Autor: mgr Wiesława Czerwiec

Zdjęcia i filmy