Dyskoteka szkolna

W dniu 19.01.2024r. odbyła się dyskoteka dla kl IV-VIII. Tematem przewodnim byla zima. SU wraz z sekcją artystyczną przygotowali zimową dekorację, która wprowadzała uczniów w tajemniczy świat. Nad bezpieczeństwem naszych uczniów czuwali nauczyciele.
Uczniowie sami zadbali o oprawę muzyczną, która szybko wprawiła większość obecnych w taneczny nastrój.

Nie zabrakło zabaw i mnóstwa śmiechu. Najwieksze zainteresowanie miał taniec z krzesłami, czyli tzw.walka o krzesło. Tutaj uczniowie wykazali się nie lada sprytem oraz przebiegłością.
Trzygodzinna zabawa pozwoliła na wyłonienie króla i królową balu, którymi zostali: Hania Wawryk oraz Wojciech Gołda.
Zakończeniem wieczoru i pląsów było wspólne wykonanie Belgijki.
Każdy bezpiecznie i z uśmiechem na twarzy wrócił do domu.

Autor: Marta Jezierska-Lis