Pasowanie na przedszkolaka

29 listopada 2023 roku odbyła się uroczystość pasowania na przedszkolaka dzieci z grupy Krasnali.

Mali artyści zaprezentowali wiersze, piosenki oraz tańce. Dla większości dzieci był to pierwszy, bardzo ważny występ. Po części artystycznej dzieci złożyły uroczyste ślubowanie, a Pani dyrektor dokonała uroczystego pasowania. Dla przedszkolaków było to wielkie przeżycie, a dla rodziców powód do dumy i zadowolenia ze swoich pociech. Na pamiątkę wydarzenia wszystkie dzieci otrzymały dyplomy oraz drobne upominki, ufundowane przez rodziców.

Dzięki uprzejmości pana Kamila Kondka – rodzica, w załączeniu link do filmu z uroczystości.

Autor: Wiesława Czerwiec