Dyskoteka szkolna

20 października w naszej szkole odbyła się dyskoteka dla wszystkich chętnych uczniów z klas IV-VIII. Motywem przewodnim wystroju były dynie, pajęczyny, duchy… Jednym słowem Halloween! Na balu pojawiły się nie tylko czarownice, potwory i wampiry a także Harry Potter, Pierrot i upiorna Panna Młoda.

Organizacją imprezy zajął się Samorząd Szkolny. Nad bezpieczeństwem naszych szkolnych tancerzy czuwali nauczyciele. Uczniowie sami zadbali o repertuar muzyczny. Nasi uczniowie potrzebowali chwili, by poddać się tanecznym pląsom. Dość szybko jednak do tańczących dołączali kolejni uczniowie.

Jednym z elementów zabawy był chrzest klasy IV. Uczniowie po zjedzeniu cytryny musieli obdarzyć wszystkich szerokim uśmiechem oraz przejść pod poprzeczką. Wszystkim udało się zaliczyć próbę, za co zostali nagodzeni słodkim upominkiem.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się przygotowane zabawy m.in. walka o krzesło, której rozegrano aż trzy rundy!

Na balu przebierańców nie mogło zabraknąć konkursu na najfajniejsze przebranie. Wyróżniono pięć przebrań: Harrego Pottera, Pasterkę z "Dziadów cz. II", Pierrota, Zombi oraz Straszne Dziecko Rozdające Cukierki.

Choć frekwencja na dyskotece nie była stuprocentowa to i tak można powiedzieć, że impreza udała się. Wszyscy bardzo dobrze się bawili i do domu wracali z uśmiechem na twarzy.

Autor: Magdalena Zając-Żyła

Zdjęcia i filmy