OSEhero

We wrześniu 2019r. nauczycielka języka polskiego Joanna Pietras została zgłoszona przez uczniów i nauczycieli naszej szkoły do projektu OSEhero. W ramach projektu ukończyła szkolenia: „Sztuczna inteligencja – zarys historyczny, aspekty prawne i etyka”, "Rozwiązywanie problemów przy pomocy sztucznej inteligencji”. Nabytą wiedzę przekazała nauczycielom naszej szkoły oraz aktywnie wykorzystuje podczas pracy dydaktycznej.

Otrzymała podziękowania za udział w projekcie:

Drogi OSEhero,

pragniemy tą drogą przekazać słowa uznania i podziękowania za współtworzenie społeczności liderów szkolnej cyfryzacji – OSEhero. W programie prowadzonym przez Ogólnopolską Sieć Edukacyjną wspólnie z OSEheroes promujemy bezpieczne zachowania w sieci, dostarczamy narzędzi do nauczania z wykorzystaniem TIK, a także – szczególnie w ostatnich trudnych czasach – ułatwiamy prowadzenie zdalnych lekcji. Doceniamy aktywnych nauczycieli, którzy podczas swoich zajęć aktywnie i bezpiecznie korzystają z nowoczesnych technologii i razem z uczniami lepiej poznają coraz szybciej zmieniający się świat. Chcemy wspierać też Ciebie w tej misji!

Warto, by cała społeczność lokalna i szkolna dowiedziała się, że w Twojej szkole szczególnie dba się o rozwój cyfrowych kompetencji uczniów, a przede wszystkim – że Dyrekcja i całe Grono Pedagogiczne może szczycić się współpracą z działającym aktywnie OSEhero. (…)
Społeczność OSEhero systematycznie się powiększa.(…)
Jeszcze raz serdecznie gratulujemy i dziękujemy za wszystkie Twoje działania, które zmieniają krajobraz polskiej edukacji! Wspólnie budujmy bezpieczną cyfrową szkołę!

Z poważaniem,

Piotr Lichota Dyrektor ds. Projektów Administracyjno-Edukacyjnych
osehero.pl facebook.com/OSEheropl/

Profil naszego bohatera znajduje się tutaj: